Dış Çekim Fotoğraf örneklerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Sanart Media olarak bu özel gününüzde sizlerin yanında olmak bize mutluluk verir. Bünyemizde bulunan alanında uzman fotoğrafçı kadromuzla, sizlere fotoğraf çekimi ve sonrasında tam destek sunuyoruz.

Dış Çekim Fotoğraf sürecinde fotoğrafçı, asistan ve isteğinize göre makyöz desteğimiz profesyonel düzeydedir. Hayatınızın en önemli anlarından birinin sizin için ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız ve tüm ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dış Çekim Fotoğraf Nedir?

Genellikle organizasyonunuzdan önce ya da sonra (düğün, nikah, kutlama vb.) mekandan bağımsız olarak belirlenen herhangi bir ortamda çekilen, yıllarca saklayacağınız anılardan oluşan çekimlerdir.

Fotoğraf Paketlerimiz

Sizler için her bütçeye uygun paketler hazırladık, sizin için de uygun bir paketimiz mutlaka olacaktır. İstediğiniz albüm özelliklerini paketlerimiz arasından değiştirerek yeniden paket oluşturma seçeneğiniz de bulunuyor. Pek çok farklı ortama da baskı yapabilmekteyiz, farklı paket ve albüm istekleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Albüm Seçenekleri

Sizin için çok özel olan bu anınızı ölümsüzleştirirken, çekim sonunda resimlerin basılacağı albümler için de pek çok alternatif sunuyoruz. Çeşitli ebatlarda panaromik albümler, aile albümleri, cep albümleri yanında kanvas tablolar, posterler gibi alternatif ürünler de paketlerimizde mevcuttur. Albüm kapak yüzeylerinde alternatif olarak keten ve kadife seçenekleri de sunmaktayız. Tüm bu hatıralarınızı ömür boyu güvenle saklayabilmeniz için dayanıklı ve özel tasarım saklama kutularını da sizlere sunuyoruz.

Dış Çekim Fiyatları için tıklayın.